FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu galds

Atsauksmes par Furšets; Bucefāls; Nītaures dzirnavas

k
keduards 25.12.12. 12:24 | Kāzu datums: 08.08.2013

Sveiki!

Vai kādam ir atsauksmes par ēdinātājiem no Siguldas puses: Furšets; Bucefāls; Nītaures dzirnavas; tieši kāzu apkalpošanā?

Esam izvēlējušies svinību vietu, kur uz vietas nepiedāvā virtuvi; bet iesaka šīs firmas; var ņemt arī jebkuru citu, bet citas netikšot ielaistas svinību vietas virtuvē.

Interesē tieši ēdienu, apkalpošanas kvalitāte. Neprofesionālus galdu apkalpotājus negribam šajā svētku reizē redzēt.

1 komentārs
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
k
keduards 28.12.12. 20:08 | Kāzu datums: 08.08.2013

Nevienam nav nekādu atsauksmju par šiem uzņēmējiem?

Saņēmu tāmi no Nītaures dzirnavām un Furšeta, otrais ir dārgāks, bet vismaz skaidrs, ka galds būs pilns, atšķirībā no pirmā.