Kāzu plānošana
Kāzu foto, kāzu video
Edgars Pohevičs
Sveikas!Varbūt kāds var padalīties ar iespaidiem par fotogrāfu Edgaru Poheviču?
Šodien tieši kopā ar viņu vadijām jautājumu un atbilžu semināru LKFA stendā Riga Photo Show Ķīpsalā. Patīkams cilvēks un bija prieks sastrādāties! :)
Manuprāt,viņa mājas lapa, tās redzamās bildes un atsauksmes, visu izsaka!:) Vismaz man tā bija pagājušo gadu, meklējot kāzu fotogrāfu, un ieraugot viņa darbus. Pirms gandrīz pus otra mēnesi viņš fotogrāfēja mūsu kāzas. Nevienu sliktu vārdu nevaru pateikt par to kā viņš strādāja. Bildes vēl neesam saņēmuši (apm.pēc 2 ned.būs gatavas), taču dzīvoju ar mierīgu sirdi un esmu ļoti pārliecināta par to, ka iznākums būs lielisks :)
Esmu redzējusi, kā viņš strādā, kad biju viesis kāzās. ĻOTI patīkams cilvēks, spēj mierīgi visus salikt pa vietām, un fotogrāfijas arī ļoti skaistas :) Ja man nepatiktu mazliet citāda veida kāzu foto, noteikti būtu izvēlējusies viņu :)