FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu foto, kāzu video

Meklējam kāzu fotogrāfu.

Ms_Signe 23.10.17. 15:38 | Kāzu datums: 18.08.2018

Labdien! Meklējam kāzu fotogrāfu 2018.gada 18.augustam. Tas, ko vēlētos no sava fotogrāfa: - lai Tu mācētu mūs pabakstīt, kā mums apstāties, pagriezties utt.. neesam lieli lietpratēji un īpaši nepatīk fotogrāfēties, tādēļ Tev jābūt atsaucīgam; - ja Tev ir talants ķert kadrus no malas, lai iemūžinātu emocijas, tad tas ir vēl burvīgāk; - Tev jābūt savam auto; - maksa par pakalpojumiem (no 10:00 - 01:00) ne vairāk par 400€ + ceļa izdevumi. Bildes gribam dabīgi skaistas, ne tik ļoti datorā apstrādātas, bet droši vien arī tas būs nepieciešams. Variet man rakstīt droši šeit vēstulē. Ja nu kādai ir lādi ieteikumi, labprāt uzklausīšu. Paldies jau iepriekš..:)

7 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
s
selavii 31.10.17. 18:06

Iepriekšējais links neatveras  tomsrubins.com/ ;;
Zinu, ka ar šo var visu ko sarunāt :) 

E
Ehz_forshaa 01.11.17. 08:20

Varu ieteikt šo fotogrāfu Gints Janševskis.
Pēc kalendāra izskatās, ka viņam vēl ir brīvs Jūsu datums.

Bija fotgrāfs mūsu kāzās, varu teikt tikai to labāko. Dabiskas bildes, bez pārlieku fotošopa. Ieteiks, kur apstāties, kā labāk pagriezties, ko darīt utt. 

S
Sarelainens 01.11.17. 11:19

Mazliet ir pa mazu tāds budžets, ja tiešām gribat labas un profesionālas bildes, uz to neieteiktu taupīt.

L
LieneLa 09.11.17. 12:09 | Kāzu datums: 31.08.2017

Izklausās precīzi tādas pašas vēlmes fotogrāfam, kādas bija mums! :) Iesaku Tomu Ločmeli, koriģēja mūsu pozas, skatienus un visu citu. Var atrast facebookā un paskatīties no citām kāzām. Bildes ideālas, gan oficiālās, gan ballītes daļa! Noķerti labākie smieklu kadri un emocijas.

kRista 14.11.17. 09:56 | Kāzu datums: 07.07.2018

Sveika!

Arturs Zuika, iesaku. Ļoti labs fotogrāfs, ar lielu pieredzi. Jūsu nosauktā cena atbilst viņa honorāram.

s
selavii 13.01.18. 13:54

Toms Rubīns

janakazrzone 13.02.18. 10:07

Iesaku fotogrāfu vārdā Artūrs Orskis, te būs pāris viņa bildes kā piemērs.