Kāzu plānošana
Kāzu foto, kāzu video
Sandis Vāgners vai Mārtiņš Plūme - kura bildes vairāk uzrunā?
Sveiki!
Interesē, kura bildes Jums patīk labāk?
Kuru no šiem Jūs izvēlētos labāk kā savu kāzu fotogrāfu? Sandi Vāgneru vai Mārtiņu plūmi? Par izmaksām neiet runa, bet tieši par bildēm - stilu, mākslas foto utt.
Labprāt uzklausītu arī jau esošo sieviņu viedokli, kurām kāzas fotogrāfējis kāds no šiem fotogrāfiem.
Pašai patīk abu darbi.
Paldies!
Man par Mārtiņu dalītas sajūtas - foto skaisti, bet attieksme tāda nevisai. Skatās pulkstenī, lai tik iekļautos laikā, ja fotosesijai paredzēta 1h, tad tā arī būs 1h, ne minūti ilgāk. Fotosesijas vieta jāpielāgo tam, lai viņam būtu ērti tur nokļūt. Nu likās tāds cimperlīgs mākslinieks. Paziņai kāzu foto nebija nemaz apstrādāti, prasīja par to papildmaksu. Kad foto gatavi, pats ziņu nepadod. Nu, mākslinieks. :)
Sveiki visiem, te Mārtiņš Plūme, paldies visiem par jaukiem vārdiem!:) Un ļoti atvainojos tiem kam nepacēlu klausuli, jo tas gads bija ļoti ļoti darbīgs un man nebija palīga, visu darīju viens pats un fiziski nespēju visiem atbildēt un paņemt visus kas vēlējās, tāpēc arī cipars bija augsts, bet neskatoties uz to zvanu bija ļoti ļoti daudz.
Tagad man ir ļoti uzticams asistents blakām, mana sieviņa, darbiņa tikpat daudz, bet uz diviem jau ir daudz vieglāk un cenas man tagad ir draudzīgākas.:)
https://www.instagram.com/pluume.lv/
Labdien!
Kā profesionāls labāk ieteiktu Mārtiņu Plūmi, bet pirms parakstīt līgumu ar fotogrāfu, ieteiktu vispirms apskatīt vienas pilnas kāzu sessijas bildes! Un tad arī būs skairds kurš no viņiem Jums labāk patīk :)
Njā, bildes viņam dievīgas, būtu tas cipars mazāks.....
Es arī viņam pašam pajautāju un arī tādu ciparu saņēmu!:))
es gan ieteiktu viņam aizrakstīt uz draugiem.lv un pašam pajautāt! ;)
Mārtiņš prasa 400Ls.
Vai var kāds pačuksēt kādu "ciparu" Mārtiņš Plūme prasa par kāzu fotografēšānu????
Mums būs Sandis! :D laikam palaimējies, jo ir bērnības draugs manam līgavainim. Man pašai viņa bildes patīk un ļoti labi zinu, cik rūpīgi un ar visu atbildību viņš strādā lai bildes sagatavotu. Starp citu viņš ir arī Cosmos fotogrāfs.
Man ļoti patīk mākslinieciskas bildes un liekas, ka abiem tādas padodas lieliski!:)
Bet paldies par ieteikumiem! Vismaz caur epastu ar abiem runāties ir ļoti viegli un patīkami!:)
Man šķiet ka Mārtiņš un Sandis ir divi pilnīgi dažādi fotogrāfi un salīdzināt viņus tā īsti nav iespējams. :)
Bet lai atvieglotu izvēli varbūt varu ieteikt tikties ar katru no fotogrāfiem atsevišķi lai saprastu ar kuru no viņiem abiem Tev ir vis vieglāk saprasties. Jo kāzu dienā būs stress un daudz emocijas, bet fotogrāfs būs 2-5 metru attālumā no Jums abiem visas 14-15 h. Tāpēc ir svarīgi lai starp jums un fotogrāfu būtu laba savstarpējā saprašanās. Lai fotogrāfs tevi saprot no pus vārda un reizēm pat bez vārdiem. Un to ar kuru fotogrāfu spēsiet vislabāk komunicēt varēsiet saprast tikai Jūs paši :)
Bet vispār kā par Mārtiņu tā arī par Sandi ir dzirdēts tikai tas labākais.... Lai viss izdodas!
Tomēr Sanda fanes ar` atradās!:) Tā kā patīk abu darbi, tad tagad grūti izvēlēties!
Plume! :)
Visu to labāko varu teikt par Sandi, kurš bija mūsu kāzu fotogrāfs. Ideālas bildes! Sandim ir oriģinālas, labas idejas un ķēriens noķert īstos kadrus. Rezultātā dabūsiet ne vienkārši labas kāzu bildes, bet mākslu. Viņš ir ideju ražotne un, ja pārim ir savas idejas (īpaši trakas :)), tad viņš par to ir sajūsmā un gatavs realizēt jebkuru ieceri.
Man vairāk uzrunāja Mārtiņa Plūmes darbi. Sandim Vagneram arī ir labi un interesanti darbi - ir viņam sava odziņa. :)
Varbūt neko daudz no fotogrāfēšanas nesaprotu, bet es izvēlētos Sandi Vāgneru. Viņa stils patīk labāk. Mārtiņš Plūme arī labs, bet nepatīk tas "sparkling" stils fotogrāfijās. Tās manas domas.
Paskatījos Sanda Vāgnera mājaslapā - viņam ir interesants, netradicionāls piegājiens, tomēr, manuprāt, līdz Plūmes līmenim ir kur augt.
Paldies par atbildēm!
Kā izrādās, te vairums ir par Mārtiņu Plūmi!
Es par Vāgneru, ļoti skaistas un interesantas bildes, sava rozīnīte katrā bildītē!
Es esmu sajūsmā par Plūmes bildēm. Pati viennozīmīgi ņemtu viņu, ja vien mums nebūtu profesionāls fotogrāfs no draugu loka (vācietis).