FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzas Vidzemē

Vēl kādai šogad vai nākošgad kāzas Madonā/Jēkabpilī?

inesiiteg 04.06.14. 11:07 | Kāzu datums: 15.08.2015

Mēs plānojam precēties nākošajā vasarā, bet vēl neesam izlēmuši, kuras pilsētas dzimtsarakstu nodaļā sarakstīties - atkarīgs, kur pasūtīsim banketu, bet izskatās, ka visdrīzāk bankets būs Smeceres krogā, tad nu sarakstīsimies Jēkabpilī.

Atvēru šo tēmu, jo gribas parunāties ar tām, kas šajās pilsētās plāno savas kāzas, jo ir pāris jautājumi par fotogrāfiem, vizāžistiem, frizieriem utt.

3 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
z
zachiits 05.06.14. 08:46 | Kāzu datums: 23.08.2014

Jā, mēs šogad svinēsim savas kāzas Madonas pusē. Ceremonija mums būs baznīcā un pats vakars "Ezerniekos" (http://www.precos.lv/pakalpojumi/svinibu_vietas/viesu_nami/client.php?client_id=4541826).

inesiiteg 05.06.14. 23:39 | Kāzu datums: 15.08.2015

O, apsveicu ar gaidāmo notiku :)
Kurā mēnesī precēsieties? Lielas kāzas paredzētas? Un, ja nav noslēpums, cik izmaksās viesu nams+ēdināšana?

Vai esi jau atradusi frizieri, make-up speciālisti un fotogrāfu? Ko izvēlējies par floristiem?

Prieks dzirdēt, ka tomēr kāda ir no tās puses, jo tā kā pati atrodos UK un uz Latviju nesanāks aizbraukt varbūt pat līdz kāzām, noderēs padomi no tavas puses.

z
zachiits 10.06.14. 08:40 | Kāzu datums: 23.08.2014

Atbildēju tev privāti