Kāzu torti pasūtījām IKU AMSA "Irlavas konditoreja". Torte svēra 8,5 kg, izmaksāja 120€. Ļoti gardas un brīnumskaistas tortes.
Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas?
Pievienot savu pieredziMums bija saldumu galds ar vairākiem saldumiem. Pasūtījām no Kūkas gardas, Siguldā. Brīnišķigi! Cena adekvāta un garša superīga. Man viss izmaksāja 115 EUR, bet jāsaka gan, ka rēķināju tā, lai nekas nepaliek pāri, un arī nepalika. Meitene super atsaucīga un jauka, varu teikt tikai to labāko!
Kāzu torti pasūtīju Lubānā, pie vienas privātās cepējas. Mums bija 110 "red velvet" keksiņi un viena neliela torte ko sagriezt jaunajam pārim. Kopējās izmaksas 120.00 euro - koka statīvs, piegāde, dekorēšana. Man liekas ļoti laba cena un garša bija dievīga.
Rozītes konditorija. 15eiro/kg. Kopā 107.50 Eur torte+piegāde pirms mičošanas.
Kāzu torti mums izgatavoja "ROZĪTES KONDITOREJA", izmaksas nezinu, jo to mums dāvināja vedēji.
Torti pasūtījām maiznīcā "Bemberi". Cenu gan nemācēšu teikt, jo par to parūpējās vedēji.
Siguldas Mājas Kūkās. Medus torte ar balto glazūru un īstiem orhideju ziediem rotājumā. Uz visu viesu skaitu sanāca ap 15 kg. Kopējās izmaksas kopā ar piegādi 285 EUR. Torte bija tiešām garda. 2.dienā brokastīs noēda pāri palikušo līdz pēdējam gabaliņam. Viesi bija sajūsmā, daudzi izteica komplimentus par kūku un jautāja, kur pasūtījām.
Kāzu torti gatavoja pasūtīties ēdinātāji, īsta mājas kūka bez mākslīgām piedevām - baltās šokolādes biskvīta torte ar ogām - 3 stāvos. Viesi un arī mēs bijām stāvā sajūsmā. Izmaksāja ap 12€/kg (ja nemaldos).
Kāzu torti pasūtījām caur ēdinātājiem, mums bija mājas torte "lauku stilā'' ar bagātīgu ogu klājumu no Straupes. Izmaksāja ap 10 EUR kg.
ceputortes.lv Nebija visletak bet sapratigi un kuka bija neticami skaista un loti, loti garda. Visa tika apesta. :)
Kāzu torti uzcepa kolēģīte, kilogramos nepateikšu, cik bija, bet palika pēc svinībām vēl pāri. Izmaksāja 50 euro.
Kāzu torti pasūtījām Cēsīs Allas un Vinetas kārumlādē, cena kg bija aptuveni 21 eiro. Ļoti skaista un garšīga torte.
Tā kā mana ome ir prof. konditore, tad kāzu torti cepa viņa. Nezinu cik kg, bet samaksājām 30 eur. Lieki piebilst, ka ar vīru dabūjām katrs vienu gabaliņu, jo viesiem ļoti garšoja, bet mēs bijām jau piepildījuši savus vēderus ar citiem ēdieniem un uzkodām.
Pasūtīju pie Mārītes Bernānes no Varakļāniem un izmaksāja 95 Eur. 7.5kg
Ļoti garšīga torte no restorāna Gan Bei, saucās šokolādes NEO! Visi viesi bija sajūsmā!
Man tuva radiniece cep ļoti gardas kūkas, tāpēc arī tas nebija grūts jautājums. Viņai uzticējāmies pilnībā un zinājām, ka būs ļoti garda, kā protams arī bija. Kūka izmaksāja 70 eiro.
Torti pasūtìjàm Liepàjà pie kùku cepèjas Regìnas Alseikas. Torte bija trìsstàvìga ar triju veidu pildìjumu,kas kg izmaksàja 21 eiro....dizains ar mùsu vèlmèm. Perfekta torte.
Pasūtījām pie saimnieces, lai torte ir mājās taisīta, no dabīgiem produktiem un garšīga.
"Bezē konditorejā" - pasūtījām vienu mazu tortīti, ko simboliski sagriezt un tad katram viesim bija maza kūciņa. Torte un klāt cepumi saldumu galdam bija ap 270 Eiro.
Torti pasūtījma Kārumlāde Cēsis - torte bija dievīga! Apmēram 8 kg un ar visu piegādi 191 eur.
Skaistu trīsstāvu torti pasūtījām veikalā "Gaļas nams" Jēkabpilī. Bija 6kg un maksāja ap 60EUR.
Nebija nekādas tortes. Bija ļoti gardi un oriģināli pasniegts saldais ēdiens. Izmaksas bija par visu ēdinašanu + apkalpošanu 30 EUR par cilvēku.
8 kg 170 Eur, Brown sugar Jūrmala. Torte bija izcili skaista, eleganta un garšīga
Kūkotava, 4 kg - 115 EUR, kūka bija ļoti garšīga ( Kūkotavas īpašā), bet kaut arī samaksājām par dubulto ogu skaitu uz tortes, to bija par maz. Bet vienalga garšīga.
Drustos - austrumu kūka super garšīga, ar valriekstiem, viesiem ļoti patika un mums arī, mēs sūtījām bez marcipāna glazūras, jo tās saboja visu garšu! Maksāja 11,00 Eur/kg pasūtījam 3,5 kg
Kāzu torti pasūtījām maizes ceptuvē un konditorejā "Dona" Salas pag. 6 kg - 46.08 eur Ļoti garšoja otrajā dienā! (labāk nekā pirmajā :) ) Baltā biskvīta torte ar biezpiena krēma pildījumu un ananāsiem. (Viņu mājaslapā ar nosaukumu "Nakts", tik mums apvilkta ar baltu mastiku un dekorēta salātzaļām rozītēm - dekorē pēc vēlmēm, nav papildus maksas, tāpat arī paliktni iedod) Tik pašiem jānoorganizē tortes vedēji!
Torti pasūtījām Rozītes Konditorejā. Šo konditori atradām tepat Precos.lv un ļoti patika tas, ka viņa uzaicināja mūs uz degustāciju. Degustācijā no 5 tortēm izvēlējāmies 3 un viņa uztaisīja mums katru stāvu ar savu garšu. Ļoti garšīga torte - un cena arī nu ļoti pieņemama salīdzinot ar citām konditorejām;)
Torti pasūtījām majaskukas.lv. Kopā 3 stāvi - katrs stāvs savā garšā. Kopā ar piegādi un statīva nomu - 170 EUR 12 kg